Реклама:
The End Test Serpzilla
Для здорового способу життя кожній людині необхідне п'ятиразове харчування. Порції мають бути невеликими.
Перш ніж говорити про те, як позбутися переїдання, необхідно знати про його причини.
1) Звичка неправильного харчування. Завантажений робочий день, відсутність звички заздалегідь продумувати свій раціон, часто змушує людину вживати їжу швидкого приготування, яку зазвичай можна купити на вулиці або в кафе. Приготовлена там їжа сприяє переїданню, тому що в неї додають різноманітні емульгатори, барвники і ароматизатори, які дратують смакові рецептори і спонукають до її непомірного вживання. Дуже великі порції та тривалі перерви між їдою сприяють цій нездоровій звичці.
2) Друга причина – це стрес і звичка заїдання негативних емоцій чимось смачненьким. У наш час це як ніколи актуально.
У стресовій ситуації людина схильна їсти більше, ніж зазвичай. Таким чином зменшується вплив стресу на організм, але розвивається схильність до переїдання.
У стресовій ситуації нам дуже хочеться солоденького (т. до саме такі продукти стимулюють вироблення гормонів радості)
3) Третя причина - незбалансованість харчування. (надмірна кількість солодощів). Дуже часто в цукерки та печиво додають замінники цукру та трансжири, які перешкоджають людині контролювати почуття насичення.
Їжа не повинна допомагати людині у боротьбі зі стресом. Для цієї мети існують інші способи.
Немає нічого поганого в тому, щоб з'їсти кілька цукерок або пряників. Проблема виникає, коли людина не може байдуже пройти повз полиці з солодощами і непомірно їх вживає. Вживаючи велику кількість таких виробів, людина не відчуває насичення. Навпаки, незабаром після вживання солодкого незабаром виникає непереборне почуття «щось перекусити». Тому найкращий вихід із ситуації – обмежити вживання солодкого. Мине час, і ваш організм звикне до правильного харчування (як правило, треба перетерпіти кілька днів і Ви здивуєтеся, що солодкого Вам хочеться все менше і менше).
І адже є солодощі корисні та натуральні, але й тут треба знати міру(мед, сухофрукти, желе (особливо якщо Ви його самі приготуєте), варення)
Усі вищезгадані поради вимагають зусиль з боку людини. Працюючи над собою, можна досягти відчутних результатів та зберегти здоров'я, а також фігуру.
Якщо не виходить налагодити харчову дисципліну самостійно, фахівці допоможуть Вам у Вашому прагненні до здоров'я та гарної фігури, складуть для Вас збалансоване меню, враховуючи всі індивідуальні особливості та своїми порадами підтримають протягом усього курсу дієтотерапії.
Дата публікації: 22.10.2023
Публікацію перенесено на новую страницу.
Statistics: 199