Реклама:
Якщо зловживати жувальними гумками, то через короткий час можна «заробити» гастрит, який може призвести до такого серйозного захворювання, як виразка.
Реклама жувальної гумки запевняє нас, що вона корисна для зубів і запобігає карієсу. Все це дійсно так, але тільки за однієї умови, а саме – що жуйка використовується правильна і правильно. Що це означає? Жувати «жуйку» потрібен певний час, а також обираючи якісну безпечну для здоров'я і продукцію, що пройшла лабораторні дослідження, від виробників, що добре зарекомендували себе.
Отже, жувальна гумка вимагає дотримання певних заходів безпеки. Медики рекомендують обмежувати час, протягом якого використовується жувальна гумка. Жувати «жуйку» можна тільки після їжі та протягом 5-10 хвилин – не більше. При пережовуванні жувальної гумки у шлунку активно виділяється шлунковий сік, який містить ферменти, що розщеплюють їжу. Якщо після пережовування в шлунок не надходить їжа, то ці ферменти починають роз'їдати слизову оболонку внутрішнього органу. Якщо зловживати жувальними гумками, то через короткий час можна «заробити» гастрит, і навіть призвести до такого серйозного захворювання, як виразка. Занапастити шлунок набагато простіше, ніж вилікувати його. До того ж, навіть після курсу лікування пацієнт змушений все життя дотримуватися суворої дієти. Однак і це не найстрашніше – західні вчені виявили, що жувальні гумки можуть сприяти появі злоякісних пухлин, які продукуються шкідливими речовинами, що містяться в жуйках. Цілком імовірно, що при зловживанні жувальними гумками жінки з великою ймовірністю рано чи пізно зацікавляться, як мастектомія допомагає вилікувати рак грудей, а чоловіки – чоловіки. як позбутися раку передміхурової залози.
Регулярне вживання жувальної гумки не звільняє від необхідності час від часу відвідувати стоматологічний кабінет. Незважаючи на рекламні обіцянки про бездоганне здоров'я зубів тих, хто жує жувальну гумку після кожного прийому їжі, все ж таки вона не здатна усунути всі фактори ризику для здоров'я зубів. Так, м'яка жувальна гумка не видаляє твердий зубний наліт, а також не проникає в важкодоступні місця, тому її ефект, що чистить, відносний. Найбільш найкращими чистильниками є жувальні гумки зі спеціальними абразивними твердими включеннями, які ефективніше усувають зубний наліт, роблячи зуби білими та блискучими. Однак зловживати такою жуйкою, що полірує, не варто, оскільки при занадто інтенсивному і частому використанні вона може подряпати зубну емаль і стати причиною її витончення. А тонка емаль – це відсутність захисного бар'єру зуба, що може призвести до підвищеної чутливості та проблем зі здоров'ям ротової порожнини.
Дата публікації: 01.06.2023
Публікацію перенесено на новую страницу.
Statistics: 302