Реклама:
Чи бувало з вами таке, що ніби й їли все свіже, але при цьому виникали тяжкість у шлунку, нудота, проблеми з кишечником? Найдивовижніше те, що ці стани можуть виникнути після вживання повторно розігрітої їжі. Деякі інгредієнти здатні після цього виділяти отруту та завдавати навряд здоров'ю. Що це за продукти і що з ними робити, щоби не розігрівати знову?
У буряках містяться нітрати, а також амінокислоти, які нівелюють шкідливий вплив перших. При повторному розігріванні амінокислоти руйнуються, а нітрати перетворюються на канцерогени, що робить непридатним до вживання всю страву, що містить буряк. Крім буряків, такі овочі, як помідори, селера, морква, також містять нітрати, і стають непридатними для вживання після повторного нагрівання. Так, наша традиційна страва – борщ – може стати справжньою отрутою.
Тому не готуйте страви, які потрібно їсти гарячими, з цими продуктами на користь. Натомість салатів із ними можна приготувати – скільки завгодно.
Гриби багаті на рослинні білки, які при нагріванні змінюють свою структуру і стають небезпечними для здоров'я. Через неможливість перетравити сполуки, що вийшли, може розвинутися харчова непереносимість грибів, і спричинити ряд серйозних і хронічних захворювань. У нашому центрі ви можете швидко зробити тест на харчову непереносимість ImuPro300 за 270 компонентами, що входять до різних харчових груп.
Їжте страви з гарячими грибами відразу, як тільки вони готові, або холодними, коли охололи. Холодний крем-суп із грибами – ідеальна їжа влітку.
Ця трав'яниста рослина широко відома всім, хто підтримує здорове харчування, і застосовується для приготування страв хворим, старим та дітям. Незважаючи на теплову обробку, у шпинаті все одно залишається багато поживних речовин. А ось повторно розігрівати його не рекомендується. Нітрати, що містяться в ньому, від багаторазового підігріву перетворюються на нітрити – токсичні хімічні сполуки.
Остули страви зі шпинатом можна використовувати як соус або холодну закуску.
Картопля багата крохмалем, необхідним для життєдіяльності організму, як джерело енергії. Саме через нього страви з картоплі не рекомендується гріти перед подачею на стіл. При вторинному розігріванні крохмаль та інші поживні речовини картоплі руйнуються. Така їжа стає мертвою, тому що в ній нічого корисного немає. Наслідки від частого вживання - зашлакованість організму та зайва вага. Очистити кишечник допоможе гідроколонотерапія.
Існує багато рецептів салатів, де застосовується холодна варена картопля, а за допомогою пюре з неї та кондитерського шприца можна прикрасити будь-яку іншу страву.
Перераховувати продукти, які не можна повторно розігрівати, можна ще довго. Зрозумійте головне, проблема полягає не в конкретних продуктах, а в речовинах, з яких вони складаються: білок, крохмаль, нітрати.
Висновок очевидний: приготовлена їжа повинна бути з'їдена протягом 24 годин і повторному розігріванню не підлягає! Краще викинути її, ніж розігрівати, перетворюючи на отруту, і годувати нею себе та своїх близьких.
Розробити індивідуальне меню, а також з усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, ви можете, звернувшись у профільний медичний центр.
Дата публікації: 25.02.2023
Публікацію перенесено на новую страницу.
Statistics: 224