Реклама:
Перш ніж розпочати лікування хіміотерапією, пацієнт обов'язково проходить шлях підготовки.
Аби скласти власну думку та зрозуміти послідовність дій, варто ознайомитися з поясненнями спеціалістів центру персоналізованої фармації https://Chemoteka.com.ua.
Онкологічним хворим перед хіміотерапією лікар проводить оцінку загального стану організму та визначає вид пухлини. Залежно від цього призначаються:
“Також, крім лабораторних аналізів, на першому етапі підготовки до хіміотерапії, лікар обов'язково проводить первинний огляд та пальпацію,” - пояснюють в “Хемотеці”.
Окремо призначаються обстеження на спеціальних інноваційних апаратах, які дозволяють уважно розглянути пухлину з середини та визначити її руйнівний вплив на частини тіла та організм взагалі:
Консиліум - це рада лікарів навколо проблеми лікування одного пацієнта. Проводиться без присутності пацієнта або з його одночасним оглядом та забором даних (діалог). Консиліум не є радою лікарів однієї спеціальності з різним поглядом на лікування. Для отримання другої думки фахівця варто звертатися до іншої лікарні.
Консиліум зазвичай складається з онколога, хірурга, радіолога, іноді за участю вузького спеціаліста хворого органа - лора, гастроентеролога тощо.
Мета консиліума - детально вивчити результати аналізів та обстеження, обговорити стратегію лікування, призначити препарати для хіміотерапії, визначити схему та дозування, розглянути усі шанси та можливі наслідки.
Іноді після консиліуму пацієнт вирішує звернутися до інших фахівців, бо його не влаштовує прогноз, лікарский підхід або вартість лікування - це нормальна ситуація, коли йдеться про таке захворювання, як рак.
Оскільки консиліум - останній етап підготовки до хіміотерапії, хворому бажано отримати необхідну інформацію та самому дати вичерпні відповіді лікарям, щоб зробити терапію більш ефективною.
За матеріалами: https://chemoteka.com.ua/ua/blog/article/putevoditel-po-himioterapevticheskomu-lecheniyu-110
Дата публікації: 2020.08.11
Statistics: 183