Реклама:
Якщо помітите у себе чи у близьких людей декілька симптомів, то це з великою вірогідністю може означати, що у людини хвороба Альцгеймера.
Чомусь звичайні люди називають Альцгеймер «старечий маразм», але це зовсім некоректно та образливо. Більш правильно казати деменція (синдром стійкого порушення когнітивних функцій), і частіше всього це є признак саме хвороби Альцгеймера. Якщо сказати по науковому, то це нейродегенеративне захворювання.
Що стається з людьми, які отримують такий недуг?
Насправді ця хвороба одна з найбільш недооцінених причин, через яку помирають українці. Ризик розвитку Альцгеймеру суттєво збільшується з віком. Найбільша кількість хворих людей це ті, кому більше шістдесяти п’яти років. Проте така хвороба може розвинутися непомітно і у молодих.
Це правда, що робота мозку змінюється з віком. Проте Альцгеймер не нормальна частина старіння. Наприклад, першими сигналами появи хвороби є погіршення чи повна втрата нюху та пам’яті. Але треба розуміти, що якщо бабуся іноді забуває про день народження когось з близьких – це ще не привид для переживань.
Якщо іноді щось забуваєте, не обов’язково одразу бити на сполох і зайвий раз нервувати. В сучасному світі мозок людей має запам’ятовувати та обробляти таку кількість інформації, що для нього нормально іноді викидати щось «непотрібне». Проте важливо пам’ятати про певні ознаки, які показують, що у людини розвивається хвороба Альцгеймера:
Якщо помітите у себе чи у близьких людей декілька симптомів, то це з великою вірогідністю може означати, що у людини хвороба Альцгеймера. Лікар допоможе правильно оцінити ситуацію, перевірити наявність хвороби та визначити оптимальне лікування.
Наприклад, якщо звернутись в медичний центр Медіальт, то там можна пройти чекап, під час якого Вас обстежать по багатьох хворобах та ідентифікують їх на ранніх етапах. Взагалі регулярно корисно проходити повне обстеження організму у Львові, бо таким чином можна вберегти своє здоров’я.
Дата публікації: 2021.10.28
Публікацію перенесено на новую страницу.
Statistics: 198