Реклама:
Антибактеріальні препарати зазвичай знешкоджують не тількі патогенні мікрооорганізми, а й мікрофлору, що забезпечує нормальну життедіяльність організму людини (наприклад, нормофлора кишківника), що призводить до виникнення дисбактеріозу.
Чутливість мікрофлори до антибіотиків індивідуальна: у різних людей бактерії можуть по різному реагувати на одні й ті ж антибактеріальні препарати.
Емпірічне призначення антибіотиків (згідно протоколів лікування) без проведення бактеріологічного дослідження НЕ ЗАВЖДИ ЕФЕКТИВНО!
Антибактеріальні препарати зазвичай знешкоджують не тількі патогенні мікрооорганізми, а й мікрофлору,що забезпечує нормальну життедіяльність організму людини (наприклад, нормофлора кишківника), що призводить до виникнення дисбактеріозу.
Для забезпечення ефективної та раціональної антибіотикотерапії кваліфікований лікар НЕОДМІННО призначить пацієнту бактеріологічне дослідження НА МІКРОФЛОРУ ТА ЧУТЛИВІСТЬ ДО АНТИБАКТЕРІАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ!!!
ВИЯВЛЕННЯ ЕТІОЛОГІЧНОГО ЗБУДНИКА ІНФЕКЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ РІЗНИХ ЛОКУСІВ З ВИЗНАЧЕННЯМ ЧУТЛИВОСТІ ДО АНТИБІОТИКІВ ДОЗВОЛИТЬ:
Для проведення дослідження використовується біоматеріал з різних локусів (виділення з ротоглотки, носа; статевих органів, ран; сеча; мокротиння).
Інша назва методу – посів на чутливість до антибіотиків.
Найчастіше використовується диско-дифузійний метод проведення анализу.
Патогенні мікрорганізми засіваються на щільне поживне середовище, зверху накладаються диски,що містять певну концентрацію антибіотика. Результат дослідження, (що триває 16-18 годин), покаже, наскільки той чи інший антибіотик ефективний по відношенню до збудника інфекційного процесу.
ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЯКІСНОГО ТА ДОСТОВІРНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ БІОМАТЕРІАЛУ РІЗНИХ ЛОКУСІВ З ВИЗНАЧЕННЯМ ЧУТЛИВОСТІ ДО АНТИБАКТЕРІАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО БАКТЕРІОЛОГЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ
ДЗ «СБЛ № 1»МОЗ УКРАЇНИ!!!
Дата публікації: 30.01.2024
Statistics: 290