Реклама:
Як проводити чистку обличчя вдома? Чим чистити обличчя? Як розкривати та зактивати пори? Розповідаємо у статті.
Згадайте, коли востаннє бачили своє обличчя без недоліків та не знайшли жодної вади? У кожної дівчини свої вимоги до зовнішності. Але всі мріють про одне — ідеальну шкіру без прищів та зморшок, якої не існує. Намагаються привести її стан до ладу різними процедурами, серед яких перше місце посідає очищення шкіри обличчя. Дізнайтесь, чого саме потребує шкіра вашого типу та як почистити обличчя в домашніх умовах не гірше косметолога.
Насамперед визначтесь із типом шкіри. Нормальна з маленькими порами, м’якою та шовковистою текстурою вважається ідеалом. Суха потребує зволоження та живлення, бо має надтонкий природний бар’єр. Жирна та комбінована, навпаки, виробляє шкірне сало з надлишком. Воно заповнює пори шкіри та провокує появу чорних цяток, вугрів та запалень.
Перед тим, як зробити маску для лиця в домашніх умовах, потрібно:
Можна робити маски для лиця в домашніх умовах 1–2 рази на тиждень залежно від стану шкіри, віку та потреб. Але зауважимо, що не варто робити глибоку чистку обличчя перед кожною такою процедурою.
Щоби прибрати ороговілі клітини, бруд та надлишки себума, достатньо скрабування. Але якщо у вас суха або чутлива шкіра, то скрабом можна користуватися не частіше, ніж 1 раз на 2–3 тижні. Жирну шкіру або схильну до запалень та вугрового висипу слід очищувати 1–2 рази на місяць ультразвуковим скрабером або інструментами для механічної чистки. Власницям сухої, тонкої та чутливої шкіри достатньо робити процедуру раз на 3 місяці.
Щоби попередити появу прищів або зупинити процес старіння, знадобиться комбінована чистка обличчя з ультразвуковим та механічним приладдям кожні 2 місяці. Якщо є вугровий висип, процедури можна робити курсом, а після цього чистити шкіру за потребою.
Щодня користуйтесь косметичними засобами для вмивання та чищення з компонентами, які відповідають потребам певного типу шкіри.
Пам’ятайте, що догляд за шкірою повинен бути не одноразовим, а постійним.
Як очистити лице від прищів, якщо накопичений за день бруд все одно залишається після вмивання проточною водою? Швидко позбутися від чорних цяток на носі та прищів можна за допомогою ультразвукового скраберу. Але й після нього потрібно правильно доглядати за шкірою.
Необхідно зранку і ввечері робити очищення, тонізування, нанесення зволожувальних, живлючих або антивікових кремів. Чим раніше почнете дотримуватися 3-етапного догляду за шкірою, тим більше часу не будете знати про зморшки та пігментні плями.
З появою вікових змін потрібно боротися прицільно. Купувати креми, маски, сироватки з урахуванням віку, проблем та потреби. Косметикою для догляду за обличчям потрібно користуватися і підліткам. Вони найбільш вразливі до вугрового висипу та чорних цяток через гормональні зміни в організмі.
Чорними цятками називають комедони — прищі, які найчастіше з’являються в зонах активності сальних залоз. Через надмірне вироблення кожного салу шкіра починає блищати. На неї осідає пил та бруд, які й змінюють колір заповнених пор із тілесного на чорний.
Маска від чорних точок у домашніх умовах найчастіше допомагає на декілька днів або 1 тиждень, а потім вони з’являються знов. Механічна чистка позбавляє від наявних комедонів, але видаляє лише поверхневий бруд. Коли пори заповняться себумом, проблема повернеться. Ультразвуковий скрабер видаляє забруднення на глибшому рівні та звужує пори. Поки що це найефективніший метод проти чорних цяток.
Щоб надовго забути про прищі, потрібно нормалізувати роботу сальних залоз. Це можна зробити за допомогою апарату дарсонваль. Але зауважимо, що він, так само як і ультразвуковий скрабер, протипоказаний під час вагітності, захворювань судин та серця.
Дата публікації: 02.08.2023
Statistics: 273