Реклама 2025:
Коли виникла потреба розібратися в собі та у своїх відносинах з близькими та дорогими людьми, у вашому житті має з'явитися психолог.
Щодня ми маємо можливість вступати в контакти з різними людьми. Це викликано як потребою, і потребою. І від того, наскільки ефективно та успішно проходить наша взаємодія з оточуючими, іноді залежить як наше майбутнє, так і наше здоров'я.
Тому, коли виникла потреба розібратися в собі та у своїх відносинах з близькими та дорогими людьми, у вашому житті має з'явитися психолог, - який професійно займається подібною роботою.
Подружні проблеми дуже часто набувають форми конфліктів. Сімейні конфлікти зазвичай пов'язані з прагненням людей задовольнити ті чи інші потреби або створити умови для їхнього задоволення без урахування інтересів партнера.
Причин цього багато. Конфлікт, як правило, породжує не одна, а комплекс причин, серед яких можна виділити основну незадоволені потреби подружжя. У той же час, сприйняття конфліктної ситуації в подружньому житті насамперед залежить від особистих якостей кожного з подружжя. Аналіз показує, що у внутрішньосімейних негараздах, найчастіше, винні обидві сторони.
Завдання психолога полягає в можливості знайти, визначити та позначити причини конфлікту спільно з подружжям.
А потім, подолавши непорозуміння, збентеження, спотворення – допомогти партнерам виробити єдину думку про суть проблеми.
Подолаючи конфлікти, викликані розбіжностями, розчаруваннями, прикрощами – психолог допомагає усунути старі патерни поведінки – тим самим розчищаючи шлях якісно новій взаємодії.
У психологічному консультуванні та корекції існує ціла низка концепцій, основних підходів до вирішення подружніх проблем.
Спільна робота психолога з подружжям вимагає від останніх - терпіння, наполегливості, здатності по-новому поглянути на проблему, більш гнучких установок, великої готовності до експериментів.
У результаті завдяки спільним зусиллям ми разом зможемо знайти гідний вихід із проблемних ситуацій.
Володимир Писаренко
Дата публікації: 07.07.2023
Statistics: 9
У акушерській та гінекологічній практиці медико−психологічна допомога набуває важливого значення у комплексі медичних, психологічних та психосоціальних заходів. Визначено, що у гінекологічній практиці розлади у пацієнток виникають не лише у репродуктивній, але і загальносоматичній, сексуальній та психічній сферах. До основних психологічних проблем, пов`язаних з гінекологічними захворюваннями, відносяться психоемоційний дистрес, напруження у стосунках з партнером, подружжям, страх втрати партнера, страх негативних наслідків після переривання вагітності, порушення самосприйняття, порушення самовідношення, зниження самооцінки, відчуття меншої жіночності, відчуття непривабливості, втрата сексуального потягу, соціорольові порушення, зниження якості життя, зниження соціального статусу, розлади гендерної ідентифікації.