Реклама:
Настала осінь. А разом із нею прийшло очікування вірусних інфекцій. Більшість сприймає їх як щось неминуче. Спробую довести протилежне.
Закінчилося літо. Настала осінь. А разом із нею прийшло очікування вірусних інфекцій. Більшість сприймає їх як щось неминуче. Спробую довести протилежне.
Для початку, давайте розберемося, що ж змінилося з приходом осені?
Ну, звичайно ж, знизилася температура повітря. Внаслідок чого організм витрачає багато ресурсів на обігрів. А ці ресурси він міг би витратити на боротьбу з інфекцією.
Ще, ми менше буваємо на свіжому повітрі. А відсутність кисню зменшує окисну здатність організму. Це теж погано позначається на можливості протистояти інфекції.
Але найголовніше - ми готові захворіти. А ця готовність – вже майже хвороба.
Поговоримо безпосередньо про віруси. Вірус грипу потрапляє в організм через слизові (кон'юнктиву, ротову порожнину та носові ходи). Найуразливішим місцем є порожнина носа. Тобто. захист носових ходів є найефективнішим у профілактиці. Не зайвим буде й обробка рук та обличчя після повернення додому.
Виходячи з вищесказаного, я пропоную наступний противірусний комплекс:
1. Перед виходом із дому змастити маззю носові ходи. Найкращим засобом профілактики є мазь «АНТИВІР». Вона захищатиме слизову оболонку носа 12 годин. Вірус не зможе прикріпитися до слизової оболонки і проникнути в організм. Після повернення додому мазь треба видалити з носа. Для дітей до 3 років та з лікувальною метою я раджу користуватися маззю з КВП та а-2 інтерфероном. Можливість цієї мазі близько 2 годин захисту. Потім потрібно оновити її.
2. Перед виходом з дому покладіть до рота (під язик) 2 таблетки з бактеріями (ВІТАНАР, АЦИЛАКТ, БІФІДУМБАКТЕРИН). Це посилить захист у ротовій порожнині. Особливо це важливо для дітей, які пізнають світ через рот або мають шкідливі звички брати щось у рот.
3. Після повернення додому вмийтеся АНОЛІТОМ (очі, руки, обличчя), що забезпечить знищення небажаних мікробів.
4. У холодну пору року, особливо у вологу погоду, використовуйте одяг з електропідігріванням (устілки та заплечний обігрівач «FREEMEN»). Такий інфрачервоний підігрів є абсолютно безпечним. Він дозволить довше перебувати на свіжому повітрі, забезпечить гарний настрій, як у сонячні дні та заощадить ресурси організму. Усі хто минулого, 2011 року, користувався цим комплектом не хворіли нічим - ні на грип, ні на герпес, ні на депресію.
5. Приймайте жовті скипидарні ванни не менше 1 разу на тиждень. Особливо це добре для дітей. Скипидарні ванни проводять очищення організму та нормалізують транспорт крові до можливих осередків інфекції. Крім того, вони знижують потребу в їжі, що добре позначається на фігурі. Ванни заповнюють теплові втрати організму в холодну пору року. Ванни забезпечують гарний настрій без солодкого та алкоголю.
6. Ставтеся з розумінням до засобів масової інформації, що нагнітає паніку з приводу грипу. Будьте оптимістичні і вселяйте дітям упевненість у здоровому майбутньому. Це найважливіше у всьому лікуванні та, тим більше, у профілактиці. Замінюйте фразу «одягни тапочки – захворієш» на фразу «одягни тапочки – тобі потрібно бути здоровим».
7. Не займайтеся самолікуванням! (Особливо препаратами, що дають миттєвий ефект. Не сумнівайтеся, за цей ефект доведеться заплатити здоров'ям. Ознайомтеся з протипоказаннями та побічними ефектами.) Порадьтеся з лікарем!
Волошко Наталія Юріївна, провідний спеціаліст центру корекції імунітету, Дніпро
Дата публікації: 13.10.2023
Statistics: 266