Реклама:
Про свій досвід використання «Фітокомплексу Левицького» та чудові напрочуд результати у неоперабельних онкохворих нашому виданню розповів кандидат медичних наук, лікар уролог-онколог вищої категорії Юрій Олексійович Борисенко
Не тільки можна, але й потрібно голосно говорити про це. Адже це справжня сенсація! Трав'яний збір запатентований під назвою «Фітопрепарат Левицького» при застосуванні онкохворими дає відмінний результат. Це засвідчив Всеукраїнський Інститут онкології АМНУ, де ми разом із творцем фітокомплексу Левицьким Олександром Олексійовичем проходили його клінічну апробацію. Ось витяг з офіційного висновку заслуженого діяча науки та техніки України, доктора медичних наук професора В.А. Чорного: «Була виділена група важких, практично невиліковних хворих. Лікування проводилося із застосуванням препарату Олександра Левицького протягом двох-трьох місяців. В результаті відмічено поліпшення загального стану хворих, зменшився або навіть припинився біль різної локалізації. Пацієнти почали додавати у вазі. У процесі контрольного дослідження у більшості хворих відзначено стабілізацію пухлинного процесу, а в окремих випадках пухлину, яка раніше виявлена за допомогою УЗД та інших клінічних методів дослідження, перестала визначатися».
Це чудовий показник ефективності фітокомлексу, враховуючи те, що нам давали тих пацієнтів, які проходили і хіміотерапію, і рентгенотерапію. Ви ж чудово розумієте, що хіміотерапія вбиває як ракову клітину, так і живу клітину людського організму, тому повністю відновити їхню життєздатність після цього практично неможливо.
Для початку хотілося б зробити невеликий екскурс в історію створення фітокомплексу. Наскільки мені відомо, вперше питання лікування онкохворих постало перед ним близько десяти років тому, коли захворіла дружина його близького друга. Знаючи, що Левицький захоплюється фітотерапією, він звернувся до нього по допомогу. Так розпочалася робота над створенням спеціального протиракового препарату на основі цілющих рослин. Саме тоді фітокомплекс був уперше застосований на практиці та, до речі, досить успішно. Що й стало поштовхом для вдосконалення препарату.
Але Олександр Левицький пішов ще далі – задумав об'єднати сили та можливості традиційної, нетрадиційної медицини та науки. В результаті ми почали працювати у парі. А коли переконалися в ефективності фітозбору, вирішили звернутися до Президента Академії медичних наук України Возіянова Олександра Федоровича для огляду препарату. Той направив нас до директора Інституту онкології Шалімова Сергія Олександровича і розпорядився дати хворих на лікування фітопрепаратом.
Оскільки вченим потрібні були докази лікувальних можливостей фітотерапевта, вони запропонували пролікувати практично безнадійну хвору. Вона мала пухлину товстого кишечника з метастазами в органи черевної порожнини. Після операції жінку виписали додому "на наркотики". На думку офіційної, медицини її дні були пораховані. Вона була у вкрай тяжкому стані, виснажена, пересувалась лише з сторонньою допомогою. Упродовж двох місяців хвора приймала фітопрепарат Левицького. А після закінчення курсу лікування зателефонувала її донька та повідомила, що мама вийшла працювати на город. Коли я побачив щасливі очі цієї жінки, її перевтілення, її позитивний настрій, то заплакав від радості. Я за все своє життя та багаторічну лікарську практику такого дива не бачив. Ще через місяць наша пацієнтка пішла до лікаря-онколога за довідкою, щоб вийти на роботу, а він так розгубився, що поставив їй нетактовне запитання: "Як, Ви ще живі?!" - У неї був шок. Після цього прийому довелося два тижні відновлювати її нервово-психологічний та фізичний стан.
Справа в тому, що ми не можемо і не збираємося робити революцію в онкології. Якщо хворому показано хірургічне лікування, воно має бути проведено, після чого можна застосувати хіміо-, рентгенотерапію та інші методи лікування. Близько 5 років ми працювали з доктором медичних наук, професором В.А. Чорним – провідним хірургом-онкологом нашої країни. Він вважає, що препарат Левицького обов'язково слід застосовувати між курсами хіміотерапії та рентгенотерапії. Це дає можливість значно покращити загальний стан хворого. Після прийому фітокомлексу стабілізуються показники крові, нормалізується тиск, з'являються апетит, сила, енергія, а відповідно й інтерес до життя.
Препарат дійсно ефективний, оскільки до його складу входять трави, які ростуть у різних куточках світу, у тому числі на Алтаї. А цей гірський край, як відомо, по праву визнаний екологічно найчистішою зоною на нашій планеті. Тому алтайські трави мають високі лікувальні властивості і не надають будь-яких побічних дій. Але найголовніше, фітопрепарат Левицького складається з двох основних груп трав: перша група сприяє підвищенню імунітету, що забезпечує стійкість організму до раку та різних інфекцій. Друга група – має безпосередню здатність знищувати атипові та ракові клітини, а також мікроби.
- Абсолютно точно! Не лише можна, але навіть бажано. Близько 15 років тому я готував статтю про лікування травами. В одній зі збірок робіт з фітотерапії знайшов інформацію про те, що Всесвітня організація охорони здоров'я звернулася до лікарів світу із закликом перейти на траволікування. І це правильно. Ще давні знахарі, волхви і ведуни зналися на лікарських рослинах і успішно з їх допомогою лікували недуги. На Сході не випадково кажуть: "Знайди свою траву - і ти будеш здоровий". І не лише кажуть, а й керуються цим правилом. Коли я працював у Монголії, зазначив, що у їх цілителів зовсім інший підхід до лікування хвороби: спочатку хворим рекомендується дієта, різні види масажу, голкорефлексотерапія, прийом трав'яних настоїв і лише після цього можна вдатися до хірургії. Такої думки дотримувався і всесвітньо відомий лікар Авіценна. Він казав, що «три зброї є у лікаря: слово, рослина, ніж».
- Я можу тільки припустити, адже нам давали тільки безнадійних хворих. Але я абсолютно впевнений, що якщо настій застосовувати для профілактики онкозахворювань або тоді, коли ще не пішли метастази – препарат працюватиме чудово в плані припинення росту пухлини або навіть повного її знищення.
– Як показала практика, і засвідчив Інститут онкології, найбільша ефективність препарату виявлена при онкозахворюваннях шлунково-кишкового тракту, молочної залози, простати, легень (залежно від ступеня ураження) та у поодиноких випадках при інших патологіях, наприклад, якось ми допомогли хворому на туберкульоз. Дуже добрий результат показує при мастопатії. Не було жодної невдачі серед пацієнтів із цим діагнозом. Крім того, ми не спостерігали жодного випадку будь-яких ускладнень при застосуванні фітопрепарату Левицького, наголошую, на безнадійних, неоперабельних хворих, від яких відмовилася офіційна медицина. Навіть якщо в деяких випадках він не міг усунути проблему повністю, то значною мірою підвищував якість життя хворих, продовжував їх дні до двох-трьох років, коли онкологи пророкували їм максимум півроку.
Що стосується протипоказань до застосування лікувальних трав, то добре відомо, що на відміну від хімфармпрепаратів, правильно складені фітозбори не дають небезпечних для здоров'я побічних реакцій, не шкодять органам та системам людського організму, як здорового, так і хворого. Ця перевага є особливо суттєвою і значущою в післяопераційному періоді, коли організм хворого ослаблений і як ніколи потребує підтримки з боку медиків.
– Найкращий варіант розпочинати застосування фітопрепарату Левицького у початкових стадіях розвитку раку. Якщо ж стан хворого потребує оперативного втручання, то ми вважаємо, що найбільш оптимальним рішенням буде застосування препарату як до, так і після операції, оскільки фітозбір сприяє знищенню метастазів. Таким чином, застосування фітопрепарату Левицького в онкологічних хворих до операції, у післяопераційному періоді, а надалі при проведенні хіміотерапії, рентгенотерапії та цілого ряду інших методів лікування робить його унікальним препаратом супроводу. Я повторюся, що не тільки я, а й інші лікарі зазнавали справжнього шоку, коли хворого виписали помирати та несли на ношах додому, а він самостійно приходив до лікарні, щоб отримати довідку для виходу на роботу.
Дата публікації: 19.01.2023
Statistics: 246