Реклама:
Є думка, що освітлити зуби можна самому. Але у відбілюючих гелів, які продають, є дуже мало відбілюючої речовини. Тому таке освітлення не має тривалого ефекту.
Відбілювання зубів - це заміна їх кольору за допомогою першокласних і високопрофесійних препаратів з перекису водню. Сьогоднішні освітлюючі системи добре усувають проблему, досягаючи гарного і тривалого освітлюючого результату. Продуктивність і якість нинішніх освітлюючих систем випробувані часом, і підтвердження цьому - відсутність непотрібних результатів для зубів згодом їх освітлення. У деяких обставинах після сеансу зуби стають нечутливими і підвищується твердість емалі. Це виникає від результату впливу препаратів фтору, кальцію і калію, що включаються до складу освітлюючих систем.
До професійних варіантів відбілювання зубів відносять клінічне освітлення і домашнє. Клінічне освітлення зубів роблять у лікаря-стоматолога та гарантує повну нешкідливість процесу відбілювання емалі. Після того, як лікар-стоматолог оглянув порожнину рота і зробив висновок про стан емалі, він вибирає найбільш оптимальний спосіб. Домашнє освітлення відбувається також за допомогою лікаря-стоматолога. Попередньо зроблена каппа наповнюється освітляючим гелем і її надягають на зуби. Вперше цю процедуру роблять під наглядом лікаря, а далі пацієнт може робити її сам. Клінічне освітлення зубів відбувається по одному правилу: на зуби наносять мазь, в яку включається перекис водню.
Протягом життя на зуби постійно впливають різні барвники, які є в продуктах, солодкій воді, таблетках, тютюн і косметиці. У підсумку, зуби змінюють колір. Пігменти можуть залишатися на зубі або проникати в тканини зуба. Часто джерелом зміни кольору буває травмування зуба або лікування його каналів, а також неправильний розвиток зубів, помічається зміна кольору після прийняття антибіотиків. У всіх цих випадках можна освітлювати зуби. Але є одна заборона для здійснення відбілювання - це алергія на перекис або ж інші інгредієнти освітлююющих систем.
Все високопрофесійні методи надають можливість домогтися гарного і стійкого освітлення. Відмінності між способами - час проведення процедури і ціна. Наприклад, під час домашнього відбілювання потрібно регулярно носити капу з гелем тривалістю 3-4 тижні. За допомогою клінічного освітлення потрібного результату можна досягти за 1-3 походів до стоматолога. Для вибору варіанту висвітлення потрібно піти на консультацію до стоматолога, який огляне порожнину вашого рота і призначить вам найбільш підходящий варіант освітлення зубів. Освітленню підлягають тільки свої зуби. У пломб і коронок зовсім інша будова, і технологія освітлення на них не подіє. Тому, якщо є пломби, то крім освітлення, буде потрібна ще й стоматологічна реставрація. Є думка, що освітлити зуби можна самому. Але у відбілюючих гелів, які продають, є дуже мало відбілюючої речовини. Тому таке освітлення не має тривалого ефекту.
Підсумок після клінічного висветленія зубів добре видно, і він залишається протягом пару років, тільки в такому випадку, якщо дотримуватися правильного догляду:
Освітлення зубів заборонено в тому випадку, якщо є помітна сприйнятливість емалі, пошкодження емалі, карієс, під час вагітності і, якщо є алергія на інгредієнти освітлюючої речовини. Під час вибору способу освітлення, лікар для початку дивиться на медичні показання або протипоказання і персональні особливості клієнта. Вибір способу освітлення залежить тільки від особистого ставлення до цього і впливу організму на різні методики.
Дата публікації: 2021.01.14
Statistics: 278