Автор статьи

Муратова Олена Олександрiвна
Стоматолог художественной реставрации ДеHTiM-A

Веснянi поради стоматолога

Ми частіше відвідуємо перукаря та робимо манікюр, ніж приділяємо увагу своїм зубам, від яких в основному і залежить наш добробут та тривалість життя, і не просто життя, а молодості. Дуже часто ми відкладаємо візит до лікаря пояснюючи це браком часу...

Сьогодні ми хочемо розповісти про методику того, як "зробити себе", як змінити своє життя, усунути дефекти, що заважають нам бути впевненими в собі. Це можливо в найкоротший термін завдяки стоматологам, їх знанням та вмінню володіти методикою прямої реставрації зубів - це коли лікар прямо в порожнині рота шар за шаром створює форму нових зубів із композитного матеріалу світлового затвердіння. на сьогоднішній день, застосовуючи методику корпорації Dentsplay та матеріал останнього покоління Esthet-x, ми зможемо повністю імітувати природу та створити реставрацію, яку не можна відрізнити від справжнього зуба.


до

лечение

после

после 2-х лет
 

Перевага цього методу в тому, що він дозволяє не тільки закрити щілину між зубами, але й змінити форму та колір зубів, зробити посмішку гарною та бездоганною.

Для жінок немаловажне і те, що при підвищенні висоти прикуса дрібні зморшки навколо губ розгладжуються. А подовження зубів на 1 -2 міліметра та зміна їх кольору на більш світлий омолоджує на 5-7 років. Реставровані зуби виглядають чудово та нічим не відрізняються від здорових зубів.

Зовсім недавно вважалось, що композитні прямі художні реставрації зубів менш довговічні, аніж непрямі керамічні.

На сьогоднішній день можна з впевненістю заявити, що прямі реставрації настільки ж довговічні, як і металокерамічні.

Робити таку заяву ми вправі виходячи як із свого особистого досвіду, так і з заяви розробників матеріалів та методик концерну Dentsplay.

Іноді пацієнти просять виготовити відсутній зуб без обробки сусідніх. Так і тут композитні матеріали відкривають великі можливості, а саме виготовлення місто-видних протезів з мінімальною обробкою та ідеальним фіксуванням на скловолокняній балці, яка закривається композитним матеріалом та створює моноліт з опорними зубами.

Головне в цій ситуації те, що через 1-2 години ви йдете від лікаря з готовими зубами, які нічим не відрізняються від сусідніх з мінімальними витратами грошей, часу та твердих тканин опорних зубів. Це ще одне рішення Ваших проблем.